Як оформити та отримати кредитну картку

Якщо вам потрібно, щоб на пластиковій картці завжди була певна сума грошей, оформіть собі кредитку. Це різновид споживчого кредиту, але відмінність кредитної картки в тому, що ви самі вирішуєте, коли і скільки грошей знімати з неї.
Щоб завести собі кредитну карту, можна діяти різними способами.

Вам знадобиться

— список телефонів (адреси сайтів) місцевих банків
— паспорт
— довідка про зарплату
— оригінали ваших документів — на розсуд банку
— вихід в Інтернет

Спочатку обдзвоніть (перегляньте сайти) всі відомі банки у вашому місті і дізнайтеся у них правила отримання кредитної картки. У кожному банку умови для видачі кредитки можуть бути різними. Якщо якийсь з банків працює з вашим підприємством за зарплатним проектом, почніть з нього. Своїм постійним клієнтам кредитори іноді надають додаткові пільги і бонуси.

Визначтеся, яка кредитка вам потрібна. Краще оформити карту, на якій вам на протязі всього періоду кредитування будуть доступні гроші. Необхідно тільки вчасно погашати витрати і повертати витрачені гроші на картку.

Зберіть необхідні документи.
Для того щоб оформити кредитну карту, обов’язково потрібно паспорт з місцевою пропискою. Всі інші документи, наприклад, довідка 2 ПДФО про доходи, надаються на вимогу банку.

Прийдіть в банк на співбесіду. Заздалегідь підготуйте відповідь на запитання, для яких цілей ви берете кредит. У банку вам запропонують заповнити анкету із зазначенням ваших даних і даних вашого чоловіка або дружини, а так же загальних доходів і великих витрат.

Дочекайтеся дзвінка банківського фахівця. Як правило, рішення про видачу кредитної картки приймається в цей же день або на наступний.

Корисні поради

Ви можете подати заявку на отримання кредитної картки по інтернету і заповнити анкету онлайн. Отримати кредитку можна буде в офісі банку або поштою.

Имя: Телефон:

Не брешіть співробітникові банку про вашої кредитної історії, особливо якщо даєте письмову згоду на перевірку всіх відомостей.

Поширенi питання

 • З якого віку я можу отримати КРЕДИТКУ? Із 16 років Ви можете оформити КРЕДИТКУ без кредитного ліміту й користуватися нею як особистою карткою. Кредитний ліміт буде встановлено на картку після досягнення Вами 18 років.
 • Які операції враховуються в пільговому періоді? У пільговому періоді враховуються всі витратні операції з картки – зняття готівки, оплата карткою в магазинах і безготівкові перекази.
 • Як погасити кредит через інший український банк? Для поповнення картки в іншому українському банку, Вам потрібно буде надати такі реквізити:
  Одержувач: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
  Код одержувача (ЄДРПОУ): 14360570
  Код банку одержувача (МФО): 305299
  Рахунок одержувача: 29244825509100
  Призначення платежу: для поповнення картки № (номер картки), Ваші П. І. Б. і ІПН.
 • Чи можуть мені переказати на КРЕДИТКУ гроші з-за кордону? Кредитні картки оформлюються тільки в гривнях, тому поповнити їх можна тільки через український банк або через ПриватБанк у Росії. Для одержання переказу з інших країн рекомендуємо Вам оформити будь-яку особисту картку з рахунком у валюті переказу.
 • Чи можна платити КРЕДИТКОЮ в інтернет-магазинах? Для інтернет-платежів Ви можете використовувати тільки іменні КРЕДИТКИ з фото.
 • Чи можу я попросити банк зменшити кредитний ліміт на моїй картці? Так, Ви можете звернутися до банку й подати заявку на зниження кредитного ліміту.
 • Чи повинен я повністю погасити борг за КРЕДИТКОЮ, якщо у картки закінчується термін дії? У цьому немає необхідності. Після перевипуску картки, борг за кредитом і доступний залишок залишаться колишніми, і Ви зможете погашати кредит, як і раніше.
 • За яким курсом здійснюватиметься конвертація, якщо розплачуватися КРЕДИТКОЮ в іншій країні? Конвертація здійснюватиметься за курсом платіжної системи Visa або MasterCard залежно від типу Вашої картки.
 • Що робити якщо я втратив картку? У разі викрадення або втрати картки необхідно максимально оперативно заблокувати її рахунок. Звернутися до банку Ви можете цілодобово за номером 0 800 500 003 (безкоштовно для дзвінків по Україні із стаціонарних телефонів). Нову картку Ви отримаєте у відділенні ПриватБанку.
 • Чи збережеться номер картки після перевипуску внаслідок втрати або закінчення терміну дії? Номер картки зберігається тільки у разі перевипуску іменної КРЕДИТКИ з фото. КРЕДИТКИ миттєвого випуску переоформляються з новим номером.

Комментировать