Автоцивілка: на дорозі чи в офісі?

Сьогодні їхав по окружній (кільцевій) дорозі м. Києва. Звернув увагу, що через кожні 50-100 м. стоять автомобілі з плакатами про надання послуг автострахування.

Є інший варіант. Ви нікуди не їдете , а страєуєте  авто прямо зі свого комп’ютера.
Страхование

Поліс ОСЦПВ (автоцивілка) — програма страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, що здійснюється з метою захисту прав потерпілих на відшкодування шкоди, заподіяного їхнього життя, здоров’ю або майну при використанні транспортних засобів іншими особами. Якщо Ви потрапили ДТП і в добавок, виявитеся винні, то витрати по відшкодуванню збитків бере на себе страхова компанія.

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.
За відсутність полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів передбачена відповідальність згідно з адміністративним законодавством України.
Подати заявку на страхування можна заповнивши форму:

Имя:

Телефон:

Комментировать