Заробити гроші або взяти кредит?

Постійна проблема грошей, що постає перед людиною, увесь час не дає спокою, тому що є альтернатива – взяти кредит або ж заробити ці гроші для того, щоб реалізувати мрію свою по придбанню якогось товару, наприклад, автомобіля. Звичайно, якщо взяти кредит готівкою, те його прийдеться віддавати, що не дуже приємно, і особливо гнітить процентна ставка по кредиту, тобто гроші, що ви просто так віддаєте банку. Тому, здавалося б треба краще самому заробити. Однак ситуація така, що навіть люди з відносно високими доходами все-таки беруть кредитні карти або простий кредит готівкою, а іноді навіть автокредит, незважаючи ні на які відсотки та інші умови від банків. У чому ж справа? Просто усьому є цілком реальне людське пояснення.

Спробуємо заробити гроші, щоб не брати кредит в банку.
При спробі заробітку основним недоліком є поточні витрати. Людині приходиться увесь час, і за все платити. Це і комунальні платежі, і покупка бензину, продуктів харчування, одягу і взуття. А ще як не можна недоречно, звичайно приходить до вас страховик і говорить, що настав час робити щорічну страховку, потім дитина, повертаючи зі школи просить грошей на харчування, або ще того гірше, повертається з костюмом, що порвався, граючи десь на стадіоні. Загалом, усіх життєвих ситуацій тут не перелічити, але всім зрозуміло, що поточні витрати з’їдають часто основну частину місячних доходів. Людина розуміє, що заробити гроші сидячи дома не вийде, і тому починає шукати нові джерела доходу, що знову будуть з’їдати поточні витрати.

Можливість одержати кредит готівкою манить.
А по шляху додому або на роботу ви бачите закличні плакати банків, у яких вони пропонують кредити, причому часто без довідок про доходи і без поручителів під дуже низькі відсотки. Звичайно, з однієї сторони це спокуса, і начебто б, узяти кредит і потім платити гроші в банк вам буде не цікаво. Але з іншого боку, огляньтеся на ваше життя з постійними поточними витратами, що не дають піднятися у фінансовому плані, і купити, нарешті, цю машину – пральну або автомобіль. Таким чином, якщо взяти кредит, ваші поточні витрати злегка зростуть, і вони також будуть і далі залишатися навантаженням на щомісячні доходи, але ви купите свою машину, це точно!

 

Так що краще – кредит або заробіток, вирішувати Вам!

Комментировать