Що таке кредитний калькулятор?

Перед тим, як одержати кредит, непогано було б заздалегідь підрахувати, скільки платити по кредиту кожен місяць Вам доведеться. Звичайно банківські працівники толком нічого не пояснюють клієнтові. І це пов’язано не тільки з тим, щоб банкові вигідно кожного клієнта зобов’язати кредитами без розумного пояснення умов, але і просто менталітетом нашої людини, що утомлюється пояснювати те саме, і тим більше людям, що толком не розбираються в банківських термінах.

Приклад – банківський працівник говорить, що по кредиту буде встановлений аннуітетний платіж, на що клієнт запитує – треба буде платити кожен місяць? Відповідь «так» при цьому нічого не пояснює.
Отже, більшість банків сьогодні зацікавлені в тому, щоб видати кредит або позичку саме під аннуітетний платіж, при якому клієнти кожен місяць і весь термін кредитування рівними сумами виплачують установлену суму, у которую входить як виплата по основній частині кредиту, так і відсотки по ньому.
Отож, сьогодні, для того, щоб до одержання кредиту підрахувати суму по платежах кредиту, в Інтернеті можна зустріти онлайн кредитні калькулятори. Такий кредитний калькулятор є і на нашому сайте. Як підрахувати суму платежів, використовуючи кредитний калькулятор з нашого сайта? Усі просто – уведіть відсотки по кредиту, суму кредиту, а також термін кредитування в місяцях, і сміливо натискайте кнопку «розрахувати» – кредитний калькулятор сам підрахує для вас суму кредиту, покаже, скільки реально ви будете платити зобов’язані кожен місяць, і скільки в підсумку переплатите банкові по вашому кредиту. Особливо по останній цифрі журитися не треба – адже ви добровільно берете кредит, розуміючи, що банк буде намагатися виграти на вас, а кредитний калькулятор тут не при чому – він не винуватий. Тому що кредитний калькулятор просто рахує  за вас суму кредиту і суму щомісячних платежів.

Чим гарний кредитний калькулятор для вас? Бути готовим до кредиту, знати суму платежів, і зробити вибір – де, і під які відсотки взяти кредитдля вас буде краще.

Ну і самий головне – наш кредитний калькулятор підраховує саме тільки аннуітетний платіж, тобто рівними частками протягом усього періоду кредитування.

 •  

  Кредитний калькулятор
  Відсотки: (%)
  Період: (місяця)
  Сума кредиту:
  Платіж в місяць:
  Сума всіх платежів:
  Сума всіх відсотків:
  Аннуітетні платежі

Комментировать