Який з банків кращий для одержання кредиту?

Отже, Вам треба терміново взяти кредит. Кредитів дуже багато пропонують різні банки, і перед людиною часто постає питання не з приводу суми, обсяг якої обмежується тільки можливостями фінансовими, а з приводу вибору гарного банку для одержання позикових грошей на певний час.

Питання з питань – який банк вибрати, щоб одержати кредит. Кредитні умови в кожного банку свої, і треба ознайомитися з ними в першу чергу, і лише потім починати порівнювати.
Розповсюдженою помилкою одержувачів кредиту є те, що орієнтуються на той кредит, у якого відсотки нижчі в розмірі. Це суть не головне, повірте. Тому що в тому випадку, коли у Вас не буде ніяких інших проблем з банком, не настільки важливо, чи платитимете ви щомісяця по 3500 гривень, або ж по 3580.. Невже 80 гривень не гроші? Ні, якщо інших якихось платежів або комісій при цьому немає ніяких.
Договір – от головний документ, якому треба прочитати уважно, перш ніж підписувати. Працівники банку, що видають і оформляють Вам кредит, по кредиту інших умов намагаються не називати, і тому вам договір самим читати уважно треба. Що в ньому цікавого для вас у чергу першу? Неустойки, штрафні санкції – за що і скільки, комісія з прийому платежів, а також санкції на дострокове повернення кредиту. Так, насправді так – ви хочете банку повернути його ж гроші, але банкові це не подобається, тому що в цьому випадку ви відсотки виплачувати не будете, повертаючи всю суму наперед. Система банківська улаштована так, що за кредит вони хочуть узяти всі відсотки, на те він і кредит. І проти таких позичальників багато банків придумали штрафи за дострокове повернення кредиту. Кредит одержуючи Ви повинні знати, якщо у вашого банку такі санкції. Чи є в них комісія з прийому платежів.

Інший раз трапляється, що один банк пропонує малий відсоток по кредиту, а кожен місяць з Вас хоче взяти грошей набагато більше того банку, що більш високий відсоток Вам показав, але не мав при цьому схованих платежів.

Комментировать