5 способів перевірити картку Приватбанку

Приватбанк цілком заслужено можна назвати самим популярним банком серед наших співвітчизників. У числі найбільш популярних продуктів банку можна назвати БАНКІВСЬКІ КАРТКИ.

Українці повільно, але впевнено звикають до банківських карт. Карта дозволяє людям користуватися своїми або ж позиковими коштами в будь-якій зручній формі: готівковий, безготівковий розрахунок, оплата через Інтернет. Крім того, що Приватбанк пропонує своїм клієнтам широкий спектр банківських карт, він створює умови для максимально комфортного користування цими самими картами. Цілком природно, що рано або пізно кожен клієнт — власник карти задається питанням про те, як довідатися баланс карти Приватбанку, перевірити її стан.

На сьогодні існує декілька простих і доступних кожному користувачеві способів перевірити карту Приватбанку, довідатися стан рахунка, залишок коштів на ньому. Коротко розглянемо кожний з них.

Приват24

Для всіх користувачів Інтернет найпростіше скористатися послугою сервісу Приват24. Для користування системою необхідно мати свій логин і пароль, зареєструвавши на офіційному сайте системи.

Після того, як ви ввійшли в систему, у розділі «Мої рахунки» будуть відображатися усі ваші карти. Баланс по карті обновляється на момент входу в систему, тому побачити залишок на карті Приватбанку не складе великої праці. У якості додаткової і безкоштовної послуги система пропонує вам сформувати і роздрукувати виписку по карті (рахунка) за будь-який цікавлячий вас період.

 

Банкомат або термінал самообслуговування

Другий варіант перевірити рахунок на карті Приватбанку – скористатися банкоматом або ж терміналом самообслуговування.  У цьому випадку необхідно знати ПІН-код карти і, власне, мати при собі саму карту (як варіант для терміналів самообслуговування – знати номер карти). І в банкомату, і в терміналі самообслуговування є відповідна опція (кнопка), що дозволяє переглянути баланс карти Приватбанку.

 

Mobile Banking

Третій варіант – послуга Mobile Banking. При підключенні карти до даної системи на ваш мобільний телефон при будь-яких змінах стану рахунка будуть приходити СМС повідомлення з інформацією про характер змін балансу: поповнення, зняття, списання засобів, залишок.

Якщо ж карта не підключена до даної послуги, то перевірка карти Приватбанку проводиться гранично просто – необхідно відправити СМС, у якому зазначені 4 останні цифри номера вашої карти на короткий номер 10060. У відповідному повідомленні вам повідомлять  інформацію про баланс карти або сумі заборгованості, якщо мова йде про кредитну карту.

 

Дзвонок по телефону гарячої лінії

Також у Приватбанк перевірити баланс карти можна, звернувшись до оператора у відділення або подзвонивши на номер гарячої лінії (0 800 500 003). Звичайно, споконвічно знадобитися повідомити операторові визначену інформацію про себе: номер паспорта, ФИО, номер карти і т.п., але як варіант це цілком доступний спосіб одержання достовірної інформації про стан свого карткового рахунка.

 

Виписка по RSS

Останнім часом Приватбанк пропонує своїм клієнтам ще один, відносно новий і поки ще не сильно популярний спосіб одержання інформації про стан свого карт-рахунка – це підписка на послугу за назвою «Виписка по RSS». Цей варіант вимагає постійного доступу в Інтернет, тому покажеться зручним не усім. Але його точно оцінять усі, хто тісно прив’язаний до всесвітньої павутини. Цей варіант зручний, для ведення невеликий, наприклад, домашньої бухгалтерії.

 

Ознайомивши коротко з доступними на сьогоднішній день способами довідатися стан рахунка по карті Приватбанку, стає ясно, що кожен клієнт без проблем може підібрати саме той варіант, що буде максимально зручний саме йому. Максимум зручності для кожного клієнта – один з головних принципів роботи Приватбанку!
Карта

Комментировать