Параметри вибору банку

Сучасний Інтернет просто перенасичений порадами про те, як правильно вибрати банк. Усі вони мають право на життя: починаючи з вивчення умов обслуговування, знайомства з акціонерами банку і закінчуючи збором різних слухів і думок.

От декілька параметрів, за якими можна вибирати банк.

1. Продукти і послуги. Сьогодні усі банки пропонують величезну розмаїтість депозитних, кредитних і інших послуг. Потрібно визначитися, що цікаво саме Вам, і оцініть, який з банків найбільш повно задовольнить ваші потреби.

2. Місцезнаходження відділень. Ви можете тижнями не заглядати в банк, а може бути навпаки – вам доведеться вирішувати якісь питання щодня. Відповідно, кількість відділень і їхня близькість або важливі, або ні. А може бути й так, що усю роботу зробить за вас комп’ютерна мережа.

3. Популярність, репутація. Поцікавтеся в колег, партнерів і просто в знайомих, що вони думають про той або інший банк. Почитайте слухи в газетах і в Інтернеті. Такий досвід не буде зайвим.

4. Наявність і поширеність банкоматів. Тут усе зрозуміло. Звичайно ж, цей пункт має значення, якщо ви користуєтеся банківською картою.

5. Наявність електронних послуг. Наприклад, системи «клієнт-банк». А також розцінки на ці послуги. Тут же можна з’ясувати, чи працює банк через Інтернет. З кожним днем, попит на «електронні послуги» усе вищий.

6. Тарифи, ставки. Тут теж все просто. Виберіть, по якій системі вам вигідніше всього працювати. Може, ви будете раз на місяць проводити платіж, і платити комісію. А може, зручніше оплатити якусь місячну таксу, і по десять разів у день переганяти гроші туди-сюди.

7. Питання кредитування, видачі гарантій, часу роботи, побудови складних схем платежу і багато інших – у залежності від того, що вам потрібно від банку.

Комментировать