Кредит на невідкладні потреби

Невідкладні потреби, або термінові потреби – це ті витрати, що заявник не розшифровує при подачі заявки на одержання кредиту готівкою. І цим правом можна скористатися в будь-якому випадку, коли вам знадобилися гроші в борг від банку. Банки видають, як цільові кредити, наприклад, автокредит, або ж іпотечний кредит, так і нецільові кредити, що характеризуються одним вираженням – кредит на невідкладні потреби. І ці потреби в кожної людини можуть бути своїми, але ніхто не зобов’язаний розповідати банкові про те, куди він збирається витратити кошти, отримані від нього.
Що таке невідкладні потреби?
Може бути, вам треба віддати борг, або ви хочете зробити ремонт у квартирі, а може вам просто не вистачає грошей на те, щоб з’їздити в подорож по країні, або по інших країнах. У будь-якому випадку, вам терміново потрібні гроші в борг, і, отже, це і є невідкладні потреби, на які практично будь-які банки видають кредити готівкою, а також кредитні банківські картки.
Як узяти кредит на невідкладні потреби?
Просто йдете в будь-який банк, пишете заяву, і чекаєте позитивного рішення для того, щоб одержати кредит на невідкладні потреби для вирішення виниклих фінансових труднощів. При цьому ви просто пишете в заяві, що вам потрібний кредит на невідкладні потреби, і одержуєте його досить швидко, хоча швидкість одержання кредиту готівкою залежить у більшому ступені від банку, що ви вибираєте для себе.

Перш ніж одержати кредит на невідкладні потреби, подумайте двічі – а може вам не потрібний кредит готівкою, а кредитна карта? Справа в тім, що кредитна карта – це банк у кишені, тобто, можливість постійного одержання в борг із поверненням без відсотків у пільговий період, або під відсотки, якщо термін кредитування перевищує цей самий пільговий період, що звичайно триває до 55 днів!

Комментировать