Як економити на комісіях з карткою «Універсальна»

Чи знаєте Ви, як користуватися кредитом на Вашій картці «Універсальна» та не платити комісії?
Напевно наші співробітники розповідали Вам про це і раніше, але я хочу про всяк випадок ще раз нагадати головні принципи.

 

Знімати готівку чи розраховуватися карткою в магазинах?
Розраховуватися картками в магазинах набагато зручніше та вигідніше, ніж знімати готівку, тому що Ви не платите ніяких комісій! До того ж у ПриватБанку є чудова програма «Бонус Плюс». Розраховуючись Вашою карткою в магазинах – партнерах програми, Ви будете отримувати бонуси до 20% за кожну покупку.

 

Як економити свій час і гроші, здійснюючи платежі в Інтернет-банку Приват24
Все, заради чого Вам доводилося ходити до відділення, тепер у Вашому комп’ютері та смартфоні! Переглянути баланс за карткою, одержати виписку, здійснити будь-який платіж, отримати або надіслати переказ на картку – це лише мала частина того, що Ви можете зробити в Приват24, не виходячи з дому та не розлучаючись з Вашою дитиною! Обов’язково зайдіть у Приват24 – це безкоштовно, швидко та просто.

 

Комісії в банкоматах інших банків України такі ж, як у банкоматах ПриватБанку
ПриватБанк потурбувався про те, щоб Ви не переплачували, користуючись чужими банкоматами! Тепер Ви можете знімати готівку з Ваших карток через банкомати будь-яких банків в Україні без додаткових комісій, тобто тепер немає різниці, використовуєте Ви банкомат ПриватБанку або чужий!

 

Як не тільки економити, але й отримувати додатковий дохід
На залишок особистих коштів за карткою понад 100 грн Вам можуть нараховуватися 10% річних. Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки. Подивитися, як активувати депозитну функцію в Приват24 або банкоматі.

Комментировать