Побудова бізнесу

Я будую свій бізнес в партнерстві з великої американською компанією, яка виробляє якісні ЕКО товари для оселі, краси та здоров’я, і ​​продає їх сама без посередників в 4 торгових центрах та онлайн з доставкою в будь-яку точку України.

Ви також можете зареєструватися, як споживач, отримати доступ до цих товарів зі знижкою близько 30% і 100% гарантією задоволення якістю.

Також Вам відкриється можливість брати участь у розподілі прибутку виробника, отриманні бонусів і винагород: він платить Вам відсоток від Ваших особистих покупок товарів з категорії тих, які потрібні Вам «на кожен день», і від покупок інших людей по Вашій рекомендації та по їх рекомендації також.

Всі покупки рахуються в балах, які накопичуються на Вашому номері (дисконтній картці).

1 бал (PV) нараховується на Ваш рахунок за покупку на суму близько 40 грн. з ПДВ.

За кожні 100 PV особистих покупок в наступному місяці Ви отримуєте виплату від виробника — дисконтний купон на суму 222 грн.

При цьому найбільш значущим доходом може бути відсоток від обороту покупок, які робить вся Ваша група: Ви + люди по Вашій особистій рекомендації + люди по їх рекомендації і т.д. до нескінченності.

Така рекомендація в нашому бізнесі фіксується документально при реєстрації один раз і назавжди.

Тому, починаючи від 200 PV покупок Вашої групи Ви починаєте отримувати, як бізнес партнер, + 3% — Ви заробляєте близько 700 грн.
А далі:
від 600 PV — + 6% — 1500 грн.,
від 1200 PV — + 9% — 3500 грн.,
від 2400 PV — + 12% — 8000 грн.
і так далі,
від 10000 PV — + 21% — 40000 грн.

На додаток до основних виплат на рівнях від 9% до 21% Ви отримуєте подарунки і грошові бонуси від компанії.

Особливо цікавим бонусом за створений бізнес є так звана «Винагорода за лідерство», що дорівнює 6% від обороту тієї групи, яку Ви побудували «під собою», допомагаючи партнерам цієї групи рости і стати лідерами.

Рекомендуємо Вам почати з таких популярних продуктів для власного споживання «кожен день» на суму від 50 PV, щоб отримати реєстрацію, весь сервіс від компанії на рік в подарунок.

У цьому бізнесі Вам буде рекомендована і доступна на добровільних засадах міжнародна система навчання, розвитку особистості і підтримки бізнес партнерів Нетворк21, яка визнана однією з найбільших у світі і має більше 30 років успіху більш ніж в 25 країнах світу.

Вона рекомендує читання книг, прослуховування аудіо і відео записів на онлайн платформі, відвідування інформаційних і навчальних заходів, регіональних і міжнародних семінарів, щоб перейняти бачення і досвід успішних партнерів і практиків для більш результативного розвитку Вашого власного бізнесу.

На найближчій відкритій інформаційній зустрічі від Нетворк21 Ви зможете дізнатися більш детально весь фінансовий план з маркетингу та виплат нашого головного партнера — компанії Емвей, а також познайомитися з реальними людьми, які вже заробляють дуже хороші гроші з цього бізнесу.

Таким чином, Ви зможете почати свій шлях із СПОЖИВАННЯ і РЕКОМЕНДАЦІЇ високоякісних, ЕКО товарів щоденного використання в категоріях ОСЕЛЯ, КРАСА та ЗДОРОВ’Я, які біологічно розпадаються та є економічно вигідними за рахунок концентрованої формули.

Та піти далі через САМОЗАЙНЯТІСТЬ до СИСТЕМНОГО БІЗНЕСУ 🙂

Запрошуємо Вас в нашу команду!
Пропоную Вам зареєструватися прямо зараз.

Комментировать