Як розблокувати кредитну карту

Кредитна карта — це універсальний засіб оплати. Нею можна оплачувати покупки і товари в магазинах, робити переклад з рахунку на рахунок, брати з собою у відпустку замість величезної кількості банкнот. Але все в світі недосконале, і карта може бути заблокована з низки причин.

Інструкція

1

Як же її розблокувати? Для початку потрібно з’ясувати, з якої причини заблокована картка. Якщо ви ввели 3 рази неправильно пін-код до карти або її просто «проковтнув» банкомат через несправність своєї роботи, то необхідно звернутися в найближче відділення банку і написати відповідну заяву на розблокування. Далі співробітник банку повинен відсканувати вашу заяву і відправити в центральний офіс з проханням про скасування блокування. Через кілька хвилин картою можна скористатися. А в деяких банках, таких як Ощадбанк, розблокування відбувається автоматично через добу.

2

Бувають випадки, коли карта може бути загублена через необережність або вкрадена сумочка, в якій знаходився пластик, або ви просто забули, куди могли її покласти. При таких обставинах необхідно якомога швидше повідомити менеджеру банку по телефону про таких діяннях.
Співробітник блокує карту, щоб сторонні особи не могли зняти кошти з вашого рахунку, повідомляє вам про наявність доступного ліміту і просить вас протягом 5 днів звернутися в офіс банку для написання відповідної заяви. У цьому ж відділенні вам буде потрібно заяву на перевипуск карти. Процедура займає, як правило, від однієї до трьох тижнів. Після чого вам слід знову відвідати офіс банку з паспортом та отримати нову карту і пін-конверт до неї.

3

Карта також може бути заблокована самим банком через порушення з боку позичальника умов кредитного договору. По-перше, факт наявності простроченої заборгованості, сума і кількість днів прострочення. Якщо прострочена заборгованість невелика і менше місяця, то після внесення суми пластикова карта розблокується через 3-4 дня. Якщо заборгованість перед банком у клієнта більша і становить більше місяця, то доведеться крім оплати писати службову записку, і лише після її схвалення позичальник знову може скористатися коштами з кредитної картки. Розблокувати карту при наявності прострочення більше трьох разів підряд або при відсутності оплати вдасться нелегко, особливо якщо банк вніс такого клієнта в чорний список.

 

Як заблокувати картку?

У випадку втрати, крадіжки картки Ви можете заблокувати картку – ця операція за допомогою Mobile Banking буде виконана оперативніше, ніж дзвінок до Сервісного центру.Для блокування картки відправте на номер 10060 SMS-повідомлення, у повідомленні наберіть команду:

BLOCK+NICK

— BLOCK – команда блокування картки;
— NICK – останні чотири цифри картки, яку потрібно заблокувати.

Для розблокування картки відправте на номер 10060 SMS-повідомлення, у повідомленні наберіть команду

UNBLOCK+NICK

— UNBLOCK – команда розблокування картки;
— NICK – останні чотири цифри картки, яку потрібно розблокувати.

 

Комментировать