Заробіток Без Початкових Внесків Додатковий Дохід

Шукаєте додатковий дохід?

 

Додатковий Дохід Агента Приватбанку
Без Будь-Яких Внесків Як На Початковому Етапі, Так Й На Протязі Всієї Діяльності

Додатковий дохід з Приватбанком для кожного та не потребує початкових внесків. Стати агентом Приватбанку може будь-хто старше 16 років і не штатний співробітник Приватбанку. Вже сьогодні у Вас є можливість мати свій додатковий дохід без відриву від основного заробітку, в вільний час або поєднуючи з основною роботою.

Додатковий дохід агента Приватбанку необмежний. Відсутні обмеження по виплатам та мінімальним об'ємам. Вільний графік роботи. Ви вирішуєте де, скільки та коли працювати.

 

Агент є партнером банка, додатковий дохід якого полягає в рекомендаціях банківських послуг та отримання винагороди за кожну оформлену послугу. Агент не заключає договори та не проводить консультації щодо банківських послуг, Ви тільки повідомляєте в банк данні (телефон + ім'я) о клієнтах, бажаючих скористатися послугою банка.

 

Спілкування          Подача заявки    Оформлення послуги      Винагорода

Поспілкувались. Повідомили. По оформленню отримали винагороду

Винагороду агент отримує на власну Універсальну Кредитку (випускається безкоштовно) або пенсіонну карту (в разі, якщо така є).

Великий перелік банківських послуг Приватбанку, який може пропонувати агент, дозволяє втілити свій додатковий дохід кожному, незалежно від соціального положення оточуючих Вас людей.

Наприклад, студент може пропонувати Універсальну кредитку своїм сокурсникам або безкоштовну карту для соціальних виплат при народженні дитини знайомим майбутнім мамам, пенсіонер - пенсійні картки своїм одноліткам, співробітник фірми – своїм колегам відкрити копилку дітям (що в майбутнім полегшить питання оплати навчання в ВНЗ, наприклад).

Бажаючі стати агентом Приватбанку і мати додатковий дохід можуть зареєструватися тут або заповнити форму вище праворуч.

Дуже важливо.

Нерідко виникають питання як створити свою площадку в мережі Інтернет для продажу продуктів Банку. Для того, щоб допомогти Вам в цьому питанні, я пропоную зареєструватися і отримувати від 250 грн. за залучений кредит

або отримувати від 250 грн. за залучений кредит .

Яндекс.Метрика

Регистрация


Якщо Вас цікавить додатковий дохід – зареєструйтесь тут або заповніть форму

Ім'я:

Телефон:

Кредитка  

 


vlynko.com