Автомобіль в кредит

Прийняття рішення Приватбанком на авто в кредит до 30 хвилин без відвідування банку

Хто не хотів би швидко і без труднощів купити автомобіль? При будь-якій економіці автомобіль - зручний засіб пересування. Однак, у кризу багатьом купити машину або взяти її в кредит не під силу. І як же тоді здійснити мрію про власний автомобіль?

Авто В Кредит

Авто в кредит – це програма кредитування фізичних та юридичних осіб для придбання автомобіля. Оформити кредит можна в будь-якому відділенні Приватбанку. Існує можливість оформити Авто в кредит без довідки про доходи.

Авто в кредит – це можливість легко та швидко придбати хороший автомобіль.

 

Подати заявку на Авто в кредит можна заповнивши форму:

Ім'я:

Телефон:

 

Кредит у загальному значенні – це грошова позичка на чітко визначений термін під чітко встановлену процентну ставку. Говорячи про кредит, найчастіше мають на увазі його найпоширеніший вид – банківський кредит, тобто видачу банком власним або притягнутим грошових зі строгим цільовим характером: на авансові платежі, придбання цінних паперів, векселів, житла, земельних ділянок, автокредит і т.д.

Залежно від терміну кредитування, виділяють онкольні (від англ. on call, погашаються на першу вимогу кредитора), короткострокові (до 1 року), середньострокові (до 3 років) і довгострокові (більш 3 років) кредити. Любою з цих кредитів найчастіше вимагає забезпечення – документальних гарантій того, що позичальник зможе виплатити борг і має для цього постійне джерело прибутку або якась застава (наприклад, іпотека). Такими гарантіями виступають копії свідчень про право власності, довідки з місця роботи і з банку про стан рахунка, декларація про доходи і т.д. Постійним клієнтам або позичальникам з високою платоспроможністю банки видають бланковий кредит, не забезпечений цінними паперами або нерухомістю. За формою видачі розрізняють безготівкове кредитування (банківське переведення), кредити наявними і за допомогою пластикових карт.

Умови Програми Авто В Кредит

Максимальний строк Авто в кредит – 60 місяців

Максимальна сума Авто в кредит – 250.000 гривень

Відсоткова ставка Авто в кредит – 18,96% річних

Мінімальний аванс від вартості авто – 15%

Валюта кредитування Авто в кредит – гривня (UAH)

Страхування при оформленні Авто в кредит – стандартна КАСКО від 3,1%

Основні Переваги Авто В Кредит

1.Відсутність прихованих комісій

2.Погашення кредиту по всій Україні і через internet

3.Реєстрація авто здійснюється співробітником банку

4.Швидкість прийняття рішення Приватбанком на кредитування до 30 хвилин без відвідування відділення банку

Кредит на покупку авто.

Що потрібно чітко розуміти якщо Ви думаєте над покупкою автомобіля в кредит? Які "підводні камені" можуть виникнути при залученні кредитних коштів? Давайте разом з Вами спробуємо розібратися в тонкостях автокредитовання.

Отже, Ви вирішили придбати автомобіль, але грошей на покупку у Вас не вистачає, та Ви вирішуєте взяти кредит.

Відразу обмовимося що в кредит можна придбати як новий, так і старий автомобіль. Який брати? Вирішувати звичайно Вам, але новий природно краще. Пояснимо чому.

Зараз багато банків реалізують так званий автоконфіскат. Попередній власник автомобіля придбав його в кредит, по яким то причинах не зміг оплачувати цей кредит. Автомобіль, будучи заставним майном повернувся в банк, і банк його повторно намагається реалізувати. Якщо Вам сподобався один з таких автомобілів на штрафмайданчику або на інтернет сайті банку, то за законом Ви можете стати власником такого транспортного засобу тільки після проведення аукціонних торгів. Тобто необхідно запастися терпінням, і також грошима. І ще незрозуміло який сюрприз для Вас залишив попередній власник автомобіля, адже конфіскація кредитної машини не сама приємна подія в житті, чи не правда? Може бути це жменя піску в маслозаливную горловину двигуна або систему охолодження? Також Ви впевнені що відразу доглянули всі дефекти цього авто? Тим більше якщо бачили його тільки на інтернет сайті? Хто знає!

Але старий автомобіль можна взяти й з рук, не обов'язково шукати авто із кредитною історією.

Ну як Вам початок? Ще не передумали брати авто в кредит? Ні? Тоді Вам читати далі.

Отже, Ви знайшли автомобіль, неважливо будь те новий з автосалону або старий у хазяїна, далі Ваш шлях іде в банк. Там Ви надали всі необхідні документи. Які? Умови різні, але як правило будуть дивитися на Ваші доходи, бути може на кредитну історію (якщо вона є). У процесі оформлення кредиту виявиться що крім деякого відсотка первісного внеску за авто Вам необхідно оплатити й інші платежі. Адже витрати по страхуванню й нотаріальним послугам несе позичальник. Перелічимо які це платежі:

Страхування.

 • обов'язкове страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів (ОСАГО);
 • добровільне (у нашому випадку примусове) страхування засобів наземного транспорту (КАСКО);
 • добровільне (знову ж при покупці авто в кредит читай примусове) страхування відповідальності власників транспортних засобів (кража й збиток);
 • особисте страхування життя й здоров'я позичальника.

Комісії.

 • одноразова комисссия за організацію й супровід кредиту;
 • комісія з оформлення різних документів, наприклад документів по заміні предмета застави. Так заставним майном може виступати сам автомобіль або інша Ваша власність, наприклад нерухомість;
 • комісія за внесення змін до складу позичальників (заставників) з ініціативи позичальника (заставника). Наприклад, Ви вирішили продати свій автомобіль, але кредит ще не виплачений;
 • комісія за зміну валюти кредиту. Якщо позичальник хоче поміняти валюту кредиту, то банк може запропонувати підвищити процентну ставку кредиту. Так процентна ставка після конверсії складе поточна ставка по аналогічному продукту + деякий відсоток;
 • комісія за перерахування аннуітета (що таке аннуітет читай вище). У чому зміст цієї комісії? Наприклад Ви вирішили сплатити деяку суму, що перевищує розмір щомісячного платежу по кредиту. Графік погашення кредиту, суми платежів змінилися. За перерахування графіка погашення банк і візьме комісію;
 • комісія за надання довідки про встановлення ліміту кредитування. Він як правило прямо пов'язаний з Вашим середньомісячним доходом;
 • комісія за зміну графіка платежів по кредиту. Ну наприклад Вам стали платити заробітню плату не 10го числа кожного місяця, а 15го, і Ви просите змінити в договорі дату платежу;
 • комісія у випадку відсутності особистого страхування (життя й здоров'я). Плюс відсоток до ставки по кредиту. Або при будь-якому відхиленні від умов у частині страхування, при невідповідності списку страхових компаній визнаних вимогам, що відповідають, банку відносно страхування: + % до базової ставки по кредиту. Наприклад через рік кредиту Ви купили страховий поліс у більш дешевої страхової компанії - за цим буде от таке покарання;
 • щомісячна плата за ведення кредитного рахунку (% від первісної суми кредиту). Сміло додавайте ці відсотки до процентної ставки кредиту, одержите чесну процентну ставку.

Слід зазначити, що комісії в різних банках різні, тут зазначені найбільш расповсюдженні. Також крім комісій на первісну суму кредиту, бувають і комісії  на залишок кредитної заборгованості.

 

Зупинимося на платежах по кредиту. Найбільше переважно, щоб  Ви вносили платежі грошима в касу банку в день зазначений у договорі або напередодні. Пояснимо чому. При виборі безготівкових платежів, наприклад банківським переведенням на рахунок, з якого відбувається списання кредитних коштів, варто пам'ятати що банківські переведення проходять до 3х робочих днів, також при цьому можлива комісія, що стягується комерційними банками з відправника. Якщо цього не врахувати, то можливо надходження коштів на рахунок із запізненням або коштів у недостатньому розмірі для оплати щомісячного платежу. При цьому зобов'язання за договором  будуть уважатися не виконаними або виконаними в недостатньому розмірі, штрафні санкції при цьому цілком можливі.

Останнім часом  автомобільні виробники шукають підвищення продажів своєї продукції, і іноді приваблюють зручними умовами кредитування безпосередньо офіційні дилеры автоконцернів, пропонуючи по суті ставку по кредиту 0%. Так Рено-Україна за умови оплати 50% вартості автомобіля (без обліку вартості оформлення) на іншу частину вартості пропонує звичайну розстрочку на 1-2 роки, а на деякі моделі й до 3х років, рівними, фіксованими на весь строк кредитування платежами.

Вдалої покупки!

 

Подати Заявку На Авто В Кредит Можна Заповнивши Форму:

Подавши заявку на Авто в кредит на цій сторінці – оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин.

Ім'я:

Телефон:

 

Як купити конфісковані автомобілі

Інтернет, спеціалізована преса і навіть придорожні стовпи пістрять оголошеннями про продаж конфіскованих банками автомобілів мало не за безцінь. Можливість купити дорогу річ дешево не може не приваблювати, але чи дійсно така покупка є вигідною, а операція — надійною?

Закажіть АвтоБрокер від ПриватБанку онлайн

Якщо ви бажаєте:
- купити новий автомобіль;
- купити б/п автомобіль;
- обміняти свій автомобіль.
Скориставшись послугами АвтоБрокера в ПриватБанку, Ви получите бонус від 200 грн.

 

Вигідна пропозиція залогових автомобілів:

більше 300 пропозицій з бази конфіската >>>

 


Яндекс.Метрика
vlynko.com