<

Міні кредитка Приватбанку
Картка Міні - Можливості Максі

Міні кредитка Приватбанку розміром в 2 рази менша стандартної банківської карти, при цьому такаж функціональна для здійснення будь-яких покупок в торгових мережах та оплати послуг

Міні кредитка Приватбанку оформлюється як додаткова до вже існуючої кредитної карти Приватбанку «Універсальна»  (випускається БЕЗКОШТОВНО).

Міні кредитка Приватбанку є оригінальним способом доступу до рахунка основної карти. З її допомогою можна використовувати кредитні кошти і погашати кредитну заборгованість. Пільговий період до 55 днів – до 25 числа наступного місяця відсотки за використання кредитних коштів не нараховуються.

Замовити міні кредитку Приватбанку можна заповнивши форму:

Ім'я:

Телефон:

 

 

Відкривається мини кредитка Приватбанку в національній валюті, вартість відкриття 100 гр. Обслуговування та пере випуск при закінченні строку дії – БЕЗКОШТОВНЕ. Оформлення займе 15-20 хвилин, при собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ІПН. Інші документи (довідка з місця роботи, наприклад) бажані для встановлення більш вищого ліміту.

Міні Кредитка Приватбанку Завжди Під Рукою

Невеликий формат міні кредитки Приватбанку із стильним дизайном робить її дуже зручною для повсякденного використання. Її зручно носити навіть на зв’язці ключів. Маленький формат міні кредитки Приватбанку дозволяє комфортно мати при собі навіть тоді, коли гаманець створює незручності (наприклад, влітку Ви в шортах та футболці їдете на пляж або Вам не подобається повні кишені, а брати сумку або портфель без потреби).

Розраховуючись за товари та послуги міні кредиткою Приватбанку в будь-яких торгово-сервісних точках на території України та за її межами є можливість виграти 10, 100, 1.000, 10.000, 50.000 та 1.000.000 гривень в акції «Щасливий код». Для цього необхідно при сплаті міні кредиткою Приватбанку на суму 100 гривень та більше звірити шість останніх цифр номеру міні кредитки Приватбанку з кодом авторизації, вказаного в термінальному чеку.

При збігу 2-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

10 гривень

При збігу 3-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

100 гривень

При збігу 4-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

1.000 гривень

При збігу 5-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

10.000 гривень

При збігу 6-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

50.000 гривень

При збігу 6-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку (при здійсненні платежу на суму від 2.000 гривень/400$/400€)

1.000.000 гривень

Для прийняття участі в акції «Щасливий код» необхідно зареєструватися на сайті акції (https://check.privatbank.ua) й ознайомитись з її умовами.

Міні кредитка Приватбанку приймає участь в програмі «Бонус плюс». Здійснюючи покупки в підприємствах-партнерах Приватбанку торгово-сервісної мережі, повертається частина витрачених грошей в якості бонусів, які можна потратити в підприємствах-партнерах Приватбанку. Всі підприємства-партнери, які приймають участь в програмі, на вході мають логотип програми «Бонус плюс». Здійснюючи оплату міні кредиткою Приватбанку в цих магазинах, ресторанах, барах, кафе, перукарнях та салонах до 20% від суми покупки нараховуються на бонусний рахунок.

Коштами, накопиченими на конусному рахунку, можна розрахуватися за будь-які товари та послуги в підприємствах-партнерах з логотипом «Бонус плюс» давши касиру міні кредитку Приватбанку та виказавши бажання сплатити з бонусного рахунку.

Міні кредитка Приватбанку доступна для зберігання особистих коштів. На залишок особистих коштів більш 100 гривень нараховуються 10% річних, нарахування поступають на бонусний рахунок.

Міні кредитка Приватбанку сплатить мобільний, PEOPLEnet та Skype

Міні кредитна карта Приватбанку автоматично підключена до «Приват24» та MobileBanking. Ці два сервіси дозволяють керувати і контролювати коштами дистанційно через інтернет або за допомогою мобільного телефону. За допомогою міні кредитки Приватбанку та свого мобільного можна поповнити рахунок свого мобільного відправивши на номер 10060 SMS-повідомлення з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (від 5 гривень)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку.

Також можна поповнювати рахунки міні кредиткою Приватбанку і інші мобільних телефонів (наприклад, дружині, дітям, батькам, рідним та друзям) відправивши SMS-повідомлення на той же номер з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (від 5 гривень)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку
0671234567 – на номер телефону, рахунок якого Ви бажаєте поповноти Вашою міні кредиткою Приватбанку.

Міні кредиткою Приватбанку можна сплатити електронні ваучери PEOPLEnet та Skype. Для сплати міні кредиткою Приватбанку електронних ваучерів PEOPLEnet достатньо відправити SMS-повідомлення з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (10, 20,100, 200 гривень)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку.

Для сплати міні кредиткою Приватбанку електронних ваучерів Skype достатньо відправити SMS-повідомлення з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (5, 25 долл.)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку.

Оплата послуг міні кредиткою Приватбанку за допомогою MobileBanking без комісії.

Замовити міні кредитку Приватбанку можна заповнивши форму:

Замовивши міні кредитку Приватбанку на цій сторінці – оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин.

Ім'я:

Телефон:

 


Яндекс.Метрика
vlynko.com