Пенсійна карта Приватбанку
Отримання пенсії без черг

Пенсійна карта Приватбанку дає можливість отримувати пенсію в будь-якій точці країни і в будь-який час без черг в касу та очікування поштаря

Пенсійна Карта Приватбанку

Пенсійна карта Приватбанку – це банківська карта, яка призначена для отримання пенсії. Пенсійна карта Приватбанку дозволяє отримувати пенсію в банкоматі або у відділенні банку, а також розраховуватись безготівковим розрахунком в торгово-сервісній мережі. Комісія при зарахуванні, отриманні готівки та безготівковому розрахунку в торгово-сервісній мережі відсутня. Оформлюється пенсійна карта Приватбанку та обслуговується БЕЗКОШТОВНО.

Замовити пенсійну карту Приватбанку можна заповнивши форму:

Ім'я:

Телефон:

 

 

Пенсійна карта Приватбанку – дуже зручний засіб отримання пенсії. Пенсійна карта Приватбанку звільняє від необхідності стояти в черзі в касу та бути залежним від приходу поштаря. Гроші будуть зараховані на Ваш рахунок в будь-якому випадку, а отримати готівкою їх можна в будь-який зручний для Вас час, наприклад, під час прогулянки ввечері. Велика кількість банкоматів та відділень банку дозволяє отримувати пенсію готівкою в різних місцях, містах та населених пунктах. Тобто Ви завжди зможете отримати пенсію, навіть знаходячись в іншому місті (відвідуючи дітей та внуків, наприклад).

Пенсійною картою Приватбанку можна розрахуватися в торгово-сервісній мережі для оплати товарів та послуг. Знижки в магазинах та аптеках, які приймають участь в дисконтній програмі Приватбанку, надають можливість економити.

Також з пенсіонною картою Приватбанку можна прийняти участь в програмі «Щасливий код». Розраховуючись пенсійною картою Приватбанку в будь-якій торгівельній точці клієнт отримує термінальний чек, код авторизації якого необхідно порівняти з шістьма цифрами номеру пенсійної карти Приватбанку:

При збігу 2-х цифр коду та номеру пенсійної карти Приватбанку

10 гривень

При збігу 3-х цифр коду та номеру пенсійної карти Приватбанку

100 гривень

При збігу 4-х цифр коду та номеру пенсійної карти Приватбанку

1.000 гривень

При збігу 5-х цифр коду та номеру пенсійної карти Приватбанку

10.000 гривень

При збігу 6-х цифр коду та номеру пенсійної карти Приватбанку

50.000 гривень

При збігу 6-х цифр коду та номеру пенсійної карти Приватбанку (при здійсненні платежу на суму від 2.000 гривень/400$/400€)

1.000.000 гривень

Більш детальніше про програму «Щасливий код» на сайті https://check.privatbank.ua.

Власник пенсійної карти Приватбанку має можливість оформити поручення банку на щомісячні платежі (оплата комунальних послуг, поповнення вкладів і т.п.).

Оформлення Пенсійної Карти Приватбанку

Оформлення та випуск пенсійної карти Приватбанку здійснюється БЕЗКОШТОВНО. З собою необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. Відвідувати Пенсійний Фонд без необхідності, співробітники банку самі передадуть заяву на зарахування пенсійних виплат на пенсійну карту Приватбанку.

При оформленні пенсійної карти Приватбанку відкривається депозит «Пенсійний накопичувальний» з підвищеною пенсійною ставкою. Мінімальна сума депозиту «Пенсійний накопичувальний» всього 10 гривень. Даний депозит можна поповнювати щомісячно (самостійно і оформити щомісячне поповнення з пенсійної карти Приватбанку завдяки послузі регулярних платежів). Окрім депозиту на залишок на пенсійній карті Приватбанку вище 1000 гривень виплачуються 10% річних.

Пенсійна Карта Приватбанку – Турбота Про Близьких

Пенсійна карта Приватбанку надає можливість легко та швидко здійснювати грошові перекази або переказ коштів на банківську карту дітям та внукам. Завдяки системі «Приват24» та Mobilebanking грошові перекази та перекази коштів з пенсійної карти Приватбанку на будь-яку банківську карту можливо здійснити без відвідування відділення банку через internet або за допомогою мобільного телефону.

Швидко та без черг в касу, можливо здійснити переказ коштів з пенсіонної карти Приватбанку на будь-яку банківську карту за допомогою банкомата Приватбанку та терміналу самообслуговування.

Основні Переваги Пенсійної Карти Приватбанку

1.Оформлення та випуск пенсійної карти Приватбанку БЕЗКОШТОВНО.

2.Обслуговування, отримання готівки та оплата безготівковим платежем БЕЗКОШТОВНО.

3.Співробітники Приватбанку самі передадуть заяву на зарахування пенсії на пенсійну карту Приватбанку, відвідувати Пенсійний Фонд без необхідності.

4.10% річних на залишок, більший за 1000 гривень.

5.Знижки в аптеках та магазинах, які є учасниками дисконтної програми від Приватбанку.

6.Отримання пенсійних виплат в будь-якому місці, в будь-який день, в будь-який час без черг та очікувань поштаря.

7.Вклади для пенсіонерів з підвищеною відсотковою ставкою.

8.Можливість оформлення регулярних платежів (за комунальні послуги, поповнення вкладів, переказ дітям та внукам).

9.Можливість мати додатковий дохід в якості агента Приватбанку.

Замовити Пенсійну Карту Приватбанку Можна Заповнивши Форму:

Замовивши пенсійну карту Приватбанку на цій сторінці – оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин.

Ім'я:

Телефон:

 


Яндекс.Метрика
vlynko.com