Страхування

Страхування

Поліс (автогражданка) , Автомобільне КАСКО, Страхування нерухомості і майна, "Експрес-страхування нерухомості" , Страхування від нещасного випадку, "Експрес-страхування особисте", Особисте страхування, "Експрес-страхування відповідальності перед сосідами"

Страхование  

Подати заявку на страхування можна заповнивши форму:

Ім'я:

Телефон:

 

Поліс ОСЦПВ (автоцивілка) — програма страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, що здійснюється з метою захисту прав потерпілих на відшкодування шкоди, заподіяного їхнього життя, здоров'ю або майну при використанні транспортних засобів іншими особами. Якщо Ви потрапили ДТП і в добавок, виявитеся винні, то витрати по відшкодуванню збитків бере на себе страхова компанія.

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.
За відсутність полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів передбачена відповідальність згідно з адміністративним законодавством України.

Типи полісів ОСЦПВ

Перший тип полісу ОСЦПВ поширюється на усіх водіїв, які на законних підставах, керують одним транспортним засобом, дані про яке вказуються в страховому полісі. Цей тип часто використовується юридичними особами. Проте це зовсім не означає, що він не підходить для фізичних осіб. Більше того, він часто вигідніший чим третій тип полісу. Наприклад, якщо в сім'ї, двоє або більше людей користуються одним і тим же автомобілем, то варто порівняти ціни між цим типом і третім типом.

Другий тип полісу ОСЦПВ призначений для одного водія, який вказується в полісі, і для будь-яких транспортних засобів, обмежених вибраною категорією. Це означає, що якщо вибрана категорія В (легкові автомобілі), то під дії полісу автоматично потрапляють мотоцикли і моторолери (категорія А), причепи до легкових автомобілів (категорія F), причепи до вантажних автомобілів (категорія Е). Крім того для другого типу полісу не використовується поняття зони використання. А стаж використовується, і ціна може бути значно знижена при великому досвіді керування. Цей тип не застосовується для юридичних осіб.

Третій тип полісу ОСЦПВ враховує і автомобіль, і водіїв, яким, відповідно, дозволено буде ним управляти. Водіїв може бути до п'яти, при цьому ціна для трьох, чотирьох або п'яти водіїв одна і та ж. При розрахунку ціни враховується мінімальний стаж водія.

 

КАСКО - це страхування наземного транспортного засобу від ушкодження
або повного знищення в результаті:

- Будь-якого Дорожньо-Транспортного Випадку (ДТП);
- Протиправних Дій Третіх Осіб (ПДТЛ - злом, підпал, зовнішні ушкодження і т.п.);
- Стихійного Лиха (град, повінь, падіння дерев, смерч, ураган і т.п.);
- Дії вогню (самозаймання, пожежа, зривши і т.п.);
- Викрадення

 

Страхування майна (будинок, квартира, магазин, склад, цех, меблі, побутова техніка, устаткування, товар:)- це страхування на випадок його ушкодження або знищення в результаті настання наступних подій:

- Пожежа, загоряння електроприладів, підпал, улучення блискавки;
- Аварії водопроводу, опалення, пожежегасіння, каналізації;
- Зривши газопроводів, парових казанів, газосховищ, машин і агрегатів;
- Стихійні лиха: землетрус, повінь, ураган, падіння дерев, смерч, обвал і т.п.
- Протиправні дії третіх осіб;
- Падіння пілотованих літальних об'єктів і їхніх уламків.

Експрес-страхування – це оформлення договору страхування за 2 хвилини в будь-якому відділенні Приватбанку!

«Експрес-страхування НЕРУХОМОСТІ» — добровільне страхування нерухомості (квартири або будинку) БЕЗ огляду і БЕЗ експертної оцінки від ризиків:

+ Стихійні явища: смерч, ураган, тайфун, бура, шторм, обвал, зсув, сель, повінь, паводок, злива, град, просідання ґрунту, падіння дерев, каменів, землетрус;
+ Ушкодження водою в результаті аварій опалювальної системи, систем пожежегасіння, водопроводу або каналізації і т.п.;
+ Протиправні дії третіх осіб, крадіжка зі зломом, пограбування;
+ Зривши газопроводів і газосховищ, парових казанів, матеріалів; пожежа, вибух, улучення блискавки.

Страхування від Нещасного випадку – це страхування майнових інтересів, зв'язаних з життям, здоров'ям і працездатністю застрахованої особи:

- тимчасова втрата працездатності в наслідку фізичних ушкоджень у результаті нещасного випадку;
- відхід з життя в результаті нещасного випадку.

Комплексний страховий продукт, що поєднує два види страхування:

- Повна втрата працездатності, інвалідність або смерть у результаті нещасного випадку.

- Повна втрата працездатності, інвалідність або смерть у результаті хвороби.

Відповідальність перед сусідами — даний вид страхування передбачає, страхування відповідальності за шкоду, заподіяна майну, життю і здоров'ю третіх осіб (сусідів), при настанні ненавмисних подій: затоплення, пожежа, збиток у результаті ремонтних робіт.

Подати заявку на страхування можна заповнивши форму:

Имя:

Телефон:

 

 


Яндекс.Метрика
vlynko.com