З чого почати?

Щоб започаткувати власний бізнес Amway, вам потрібно зареєструватись як Незалежний підприємець Amway (НПА).

Реєстрація дає можливість купувати продукцію за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА, а такожодержувати дохід згідно з Планом Amway з продажу і маркетингу.

Бізнес Amway – це бізнес прямого продажу та полягає він у продажі продукції та співпраці з іншими людьми.

Купуючи продукцію або розвиваючи свій бізнес,  ви можете тільки, зв’язавшись зі вже зареєстрованим дистриб’ютором компанії (НПА), який буде надавати вам інформаційну підтримку, як під час реєстрації, так і у подальшому.

Крок 1.  Щоб розпочти, вам необхдно знайти знайомого, який уже уклав свій Договір з компанією.

Якщо у вас є знайомий/а, Незалежний підприємець Amway*, радимо вам обговорити з ним або з нею свої плани, а також те, яким чином бізнес-можливість Amway може допомогти вам досягнути вашу особисту мету.

Якщо у вас немає знайомого Незалежного підприємця Amway, перейдіть у розділ «Зв’язатись із Незалежним підприємцем Amway»

Крок 2. Після того, як ви знайдете свого НПА, вам необхідно укласти Договір з ТОВ «Емвей Україна».

Процесс реєстрації полягає у тому, що вам необхідно придбати Перший стартовий набір , заповнити форму Договору, яка знаходиться у наборі, та надіслати заповнену Форму разом із копією паспорту (1 стр.) до компанії.

Також у вас є можливість зареєструватись безпосередньо на сайті.

У такому випадку вам не потрібно купувати Перший стартовий набір, оскільки він буде доступний для вас у електронному вигляді. Після завершення процесу онлайн-реєстрації протягом 30 днів необхідно роздрукувати Договір та разом із копією паспорту (1 стор.) надіслати в компанію поштою.

У Договорі вам обов’язково потрібно зазначити номер Договору Amway та ім’я тієї людини (інформаційного спонсора), яка познайомила вас із бізнес-можливістю.

Роль інформаційного спонсора у бізнесі Amway має величезне значенея. Це саме та людина, яка буде надавати вам інформаційну підтримку, проводитиме тренінги та навчання, а також допомогатиме розвивати бізнес.

Ви будете незалежними у своєму бізнесі – проте ніколи одинокими!

Повернути перший стартовий набір можна протягом 14 днів за умови, що Договір у такому випадку буде анульовано.

Крок 3. Після того, як ваш Договір буде зареєстровано в компанії, ви вже можете розміщувати своє перше замовлення.

До першого замовлення нової зареєстрованої людини автоматично приєднується  Другий стартовий набір.

Другий стартовий набір необхідно викупити протягом 30 календарних днів з моменту реєстрації (включаючи день реєстрації).  Саме у цей період у новачка є можливість скористатись унікальною знижкою 10% або 20%. Докладну інформацію про це можна дізнатись на інформаційних стендах або в інформаційного спонсора.

З цього моменту новачок набуває статусу Привілейованого учасника. У цьому статусі можна спонсорувати та отримувати знижку, проте цей статус не дає права перепродавати продукцію.

Повернути  Другий стартовий набір можна протягом 180 днів з моменту його придбання і у цьому випадку Договір буде анульовано.

Можливість вибору

Якщо ви вирішите, що цей бізнес не для вас, вы можете повернути Перший стартовий набір протягом 14 днів та Другий стартовий набір протягом 180 днів за умови розірвання Договору та отримати повну компенсацію вартості набору.

Компанія не ставить умов відносно придбання певної кількості продукції для тих, хто хоче стати НПА та для тих, хто вже зареєстрований у цьому статусі.

Усю продукцію можна повернути та отримати повну компенсацію вартості, однак за умови, якщо продукцію повертають як надлишок, у такому разі, може бути утримано 10% вартості продукції.


*Незалежний підприємець Аmway(НПА) – фізична або юридична особа, яка має договірні відносини з компанією Amway. НПА здійснює покупку та продаж товарів  Аmway, надає послуги, які направлено на продаж продукції та надання інформаційної підтрики про бізнес-можливість Аmway, а також має право одержувати винагороди та заохочувальні нагороди згідно з Планом Аmway з продажу та маркетингу.

** Перший стартовий набір містить:

  • форму Договору з унікальним номером;
  • прайс-лист;
  • каталог продукції з докладним описом переваг усіх продуктів;
  • інформацію  для ознайомлення з бізнесом Amway;
  • короткий огляд Плану Amway з продажу та маркетингу.

*** Другий стартовий набір містить::

  • брошуру «Ласкаво просимо доAmway»;
  • повну інформаціюпро бізнес Amway;
  • каталог «Доглядза оселею»;
  • каталог «Краса»;
  • каталог «Здоров’я»

Комментировать