ПриватБанк відкрив перші відділення без співробітників

Український ПриватБанк розпочав розвиток мережі цілодобових відділень, в яких клієнтів будуть обслуговувати не звичні банківські працівники, а банкомати і термінали самообслуговування. Як повідомили в банку, перші два такі відділення вже відкрилися в Дніпропетровську. А до кінця травня в різних регіонах країни буде працювати більше сотні цілодобових банківських офісів.

«Тут як у футуристичних фільмах — немає каси і співробітників, але можна сплатити за будь-яким рахунком, поповнити депозит, відправити переказ пластиковою карткою або готівкою через банкомат і термінал самообслуговування, — говорить керівник Департаменту розвитку ПриватБанку Сергій Згоник. — У такому банку можна і вдень і вночі швидко зняти гроші з депозиту або отримати переказ, в тому числі з-за кордону, зарахувавши його на картку, і зняти при необхідності готівка в банкоматі”.

Як відзначили в банку, користуватися послугами таких відділень зможуть тільки клієнти ПриватБанку — пропуском до відділення самообслуговування стане пластикова картка. Вони працюють без вихідних і перерв, а отримати всі банківські послуги тут можна за допомогою термінала самообслуговування і банкомата. Як відзначають у банку, управління такими банківськими роботами зрозуміле і доступне будь-якому клієнтові. А для тих, хто буде вперше користуватися системою самообслуговування, у відділеннях є зручні покрокові інструкції з оплати послуг за допомогою терміналів або одержання переказу на картку.

На сьогоднішній день в Україні працює 3 395 відділень, 8 193 банкомата та 7 237 терміналів самообслуговування банку. До кінця року ПриватБанк планує відкрити більше 200 нових відділень і збільшити мережу терміналів самообслуговування до 12 000 штук.

Комментировать