Чому вигідно відкрити картковий рахунок у Приватбанку?

У залежності від потреби людини і її можливостей, сьогодні банки пропонують велику кількість різних платіжних карток. Наміряючись придбати платіжну картку рекомендуємо спочатку оцінити свої фінансові можливості і потреби, подумати про те, для яких цілей картка буде використовуватися.  Все таки практична людина у своєму гаманці носить не одну картку. При наявності декількох карток їхній власник може бути впевнений, що за товари і послуги він зможе розрахуватися в будь-яких ситуаціях.

Дебетова картка призначена для керування коштами, що знаходяться на рахунку власника. З нею можна розрахуватися за всі послуги і товари, за які приймаються платежі банківськими картками. Платіж за допомогою дебетової картки провести також просто, як і розрахуватися готівкою, однак набагато безпечніше — немає необхідності носити із собою готівку. А необхідну готівку завжди можна одержати в банкоматі, а скориставшись банкоматом банку, що видав платіжну картку завжди можна подивитися і залишок коштів на рахунку. Щомісяця банк представить повний звіт про витрату грошей: коли, за що, скільки заплатили, це дозволить більш ефективніше використовувати наявні гроші.

Видаючи кредитну картку банк надає її власникові визначеного розміру кредит. Розмір кредиту залежить від доходів власника кредитної картки. Наданий кредит може бути покритий у встановлений термін і власник кредитної картки не платить ніяких платежів, або ж такий кредит погашається за більш тривалий період, тоді приходиться виплачувати банкові відсотки, а за прострочення погашення кредиту ще і пені.

Як власникові дебетової картки, так і власникові кредитної картки, банк надає місячний звіт. Це дозволяє не тільки планувати доходи і витрати, але і стежити за своєчасним погашенням отриманого кредиту.

Приватбанк є лідером по обсязі випущених платіжних карт в Україні. Це дає Вам наступні переваги:

  • Ви знімаєте гроші з карти по вигідних тарифах. У Приватбанку сама розвита мережа відділень і банкоматів в Україні, а одержання грошей у своєму банку завжди вигідніше, ніж у чужих.
  • У Приватбанку найнижчі тарифи на випуск і обслуговування масових карт – Visa Electron і Cirrus/Maestro.
  • Приватбанк дає Вам можливість дистанційно керувати своїми рахунками за допомогою мобільного телефону (SMS-банкинг і платежі по безкоштовному телефону 3700) і через Інтернет («Приват24»).

Виберіть платіжну карту, що Вам підходить


Картка «Универсальна»

Картка «Універсальна» іменна з фото

Картка юніора

МініКредитка

Стікер PayPass

Соціальна картка

Пенсійна картка

Картка  Gold

 

Комментировать