Як вибрати кредитну картку?


А) Рейтинг кредитних карток за умови, що гроші знімаються в своєму банкоматі.

Лідером за даним банківським продуктом виступає ПриватБанк: cтавка – 20, 4%, комісія за зняття готівки – 4%, місячна плата (коміся) – 15,00 грн. У всіх банках ставка більша або рівна 30%. У ПриватБанка також є кредитні картки без місячних платежів. В цьому випадку cтавка – 30%, комісія за зняття готівки – 3%, місячна плата (коміся) відсутня. Зустрічаються ставки – 55% (Банк Руський Стандарт), комісія за зняття готівки до 5%, деякі банки встановлюють місячну плату в відсотках до залишку заборгованості.

Б) Рейтинг кредитних карток за умови, що гроші знімаються в торговельній мережі.

Лідером за даним банківським продуктом також виступає ПриватБанк: cтавка – 20,4%, комісії за зняття готівки – немає, місячна плата (коміся) – 15,00 грн. Це картка з місячною комісією. Також є картка без місячної комісії. В цьому випадку cтавка – 30%, комісія за зняття готівки – відсутня, місячна плата (коміся) відсутня. Такі ж умови є в Альфа-Банка та Райффайзен Банк Аваль.

Рейтинги складались для суми 5000 гривень, яка береться на рік. В інших випадках потрібно переглядати умови і обирати оптимальні варіанти для кожної суми та періоду.

Комментировать