Поповнення карти Приватбанку через термінал

Допустимо, вам необхідно переказати комусь в Україні деяку суму грошей. Якщо цей «хтось» є власником карти Приватбанку, то така задача легко вирішується за допомогою термінала самообслуговування — BASS термінала. При цьому особисто вам володіти аналогічною картою зовсім не обов’язково.

ПРИСТРІЙ BASS термінала.
На фото зображено банкомат і  BASS термінал Приватбанку.

На фото показано що де розташовано. На самому верху — сенсорний екран, під ним знаходиться апаратна клавіатура, ще нижче відітнув для банківської карти і прийому грошей. Ще, під клавіатурою є щілина, через яку наприкінці ви одержите квитанцію про проведену операцію. У нашому прикладі ми будемо використовувати только екран і відсік для грошей (купюроприймач).
ДЕ розташовані BASS термінали? В відділеннях Привадбанку та великих магазинах.
Процес.
Робота з терміналом здійснюється за допомогою натискання на екран. Стартовий екран виглядає як показано на фото.

Нам потрібні [Банківські операції] Натискаємо пальцем на екран. Після натискання він переміниться на той, що показано на фото.

Натискаємо [Поповнення карти по номеру] Наступна картинка надає нам Екранну клавіатуру, щоб ми ввели шістнадцять цифр номера карти. Уводите тілько цифри. Не шукайте на клавіатурі дефіси, вони підставятся самі собою. Якщо ви ввели неправильну цифру, забрати її можна, натиснувши на екрані [стрілка вліво]. Як тільки введена остання шістнадцята цифра, стає активної кнопка [Продовжити].

Натискаємо. Наступний екран  показує нам ФИО (Прізвіще, іммя, по-батькові) власника карти, номер якої тільки що ввели.

Якщо дані власника вірні, починаємо вставляти паперові гроші в приймач. По одній купюрі. Повторюємо так, поки не внесемо потрібну суму. Після чого натискаємо [Оплатити]. Далі термінал нас запитає, чи друкувати чек. Натискаємо [Так]. Наступний екран пропонує нам подумати і відмовитися від чека. Але нам чек потрібний, тому жмемо [Роздрукувати чек]. З щілини під апаратною клавіатурою виїде роздрукована квитанція-чек.

Зберігайте його до моменту зарахування грошей на карту одержувача!
Якщо ви хочете не тільки відправляти, але й одержувати таким способом гроші, я рекомендую вам завести собі  кредитну карту.

Комментировать