ПриватБанк створив мережу залізничних «кас» самообслуговування

З 15 серпня 2012 року можна самостійно забронювати й оплатити квиток на поїзд в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. На сьогоднішній день ПриватБанк має 4900 таких терміналів. Cамостійно купити квиток на поїзд може будь-який житель України, незалежно від того, є він клієнтом банку чи ні. Сервіс працює цілодобово — без вихідних.

В терміналах ПриватБанку  залізничні квитки продаються як за попереднім продажем за 45 днів, так і в день поїздки. Оплатити квиток можна готівкою або пластиковою карткою. Після бронювання та оплати клієнт отримує електронний квиток — чек з вказівкою напрямку, дати та часу поїздки, вартості квитка. За цим чеком отримати «звичайний» квиток на фірмовому бланку залізниці можна без черги в будь-якій касі вокзалу не пізніше, ніж за годину до відправлення поїзда.

З початку 2012 року ПриватБанком реалізовано 279 500 залізничних квитків, або близько третини всіх електронних квитків, оформлених в Україні. У липні клієнти банку купили 67 000 квитків на потяг, а за перші два тижні серпня — 32 000 квитків.

Крім терміналів самообслуговування, залізничні квитки можна придбати в будь-якому відділенні ПриватБанку, через інтернет в системі Приват24 і по телефону — для цього ПриватБанк впровадив спеціальний сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700. Крім залізничних квитків, в банку можна вільно купити квитки на автобус і літак в будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

 

Комментировать