Що таке картка «Універсальна»?

Картка «Універсальна» – платіжна пластикова картка ПриватБанку, яка дає Вам можливість користуватися як власними грошима на картці, так і кредитними коштами банку. На цю картку Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери.

Карткою «Універсальна» можна розраховуватися в торгових точках, здійснювати оплату в Інтернеті й терміналах самообслуговування, а також знімати готівку в будь-якій точці світу. Під час оплати за кордоном комісія за конвертацію коштів із валюти картки у валюту країни стягується відповідно до офіційного обмінного курсу банку на день купівлі.

Просте та безкоштовне оформлення

Процедура оформлення картки займе у Вас всього 15 хвилин.

Для отримання картки достатньо пред’явити паспорт. Інші документи, такі як довідка з місця роботи, не є обов’язковими, але їх наявність може стати важливим фактором під час визначення кредитного ліміту.

10% річних на залишок власних коштів за карткою «Універсальна»

На картці «Універсальна» Ви можете зберігати власні гроші й одержувати додатковий дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок).
Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в «Приват24» або банкоматі.

Кредитний ліміт до 25 000 грн

Кредитний ліміт – це сума коштів, яку банк надає Вам у кредит. Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнту індивідуально.

Поточний розмір кредитного ліміту Ви можете дізнатися будь-яким зручним для Вас способом: у банкоматі, відділенні банку, системі «Приват24» або за безкоштовним довідковим номером 0 800 500 003.

Безпроцентний кредит – до 55 днів

У картки «Універсальна» ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких процентів за користування!

На картці «Універсальна» VISA встановлюється пільговий період користування кредитом – 30 днів від кожної витрати.

Наприклад, якщо 10 квітня Ви витратили з картки 500 грн, щоб не платити проценти, Вам потрібно повернути цю суму до 10 травня. А 17 квітня Ви зняли з картки ще 1 200 грн – цю суму Вам потрібно буде погасити уже до 17 травня.

У карток «Універсальна» MasterCard пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити проценти, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця, наступного за тим, у якому Ви скористалися кредитом.

Наприклад, 1 квітня Ви витратили з картки 500 грн, а 15 квітня ще 1 500 грн – до 25 травня Вам потрібно повернути на картку 2 000 грн.

Обов’язковий платіж за кредитом – всього 7%

Обов’язковий платіж – сума, яку необхідно щомісячно вносити на картку «Універсальна» для погашення кредиту.

Мінімальний щомісячний платіж становить 7% від суми заборгованості (але не менше 50 грн), що не створить значного навантаження на Ваш сімейний бюджет.

10% річних на залишок власних коштів за карткою «Універсальна»

На картці «Універсальна» Ви можете зберігати власні гроші й одержувати додатковий дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок). Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в «Приват24» або банкоматі.

Карта

Имя: Телефон:

Комментировать